Участь в проведенні бінарного лекційного заняття з дисципліни «Судова експертологія»

Головний судовий експерт сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кристина Дікевич взяла участь в проведенні бінарного лекційного заняття з дисципліни «Судова експертологія» на тему «Поняття спеціальних знань та обізнаної особи» зі студентами факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Заняття відбулося в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.
Кристина Геннадіївна розповіла студентам про підготовку та призначення технічної експертизи документів, її завдання, об’єкти, що надаються на дослідження, питання, які вирішуються. Також було розглянуто особливості підготовки та проведення судової почеркознавчої експертизи. Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова розповіла про форми використання спеціальних знань, обізнаних осіб, які володіють спеціальними знаннями та їх функції у кримінальному провадженні.
Студентів зацікавили питання додаткової та повторної експертизи, особливості надання зразків на почеркознавче дослідження. Отримані знання можуть бути використані студентами при вивченні дисциплін «Судова експертологія», «Криміналістика» та підготовці наукових доповідей.
 

1 1

zoom

Контакти

Наша адреса:

61191, м. Харків

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2024 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.