Повідомити про корупцію

ЯКЩО У ВАС Є ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ХАРКІВСЬКОГО НДЕКЦ МВС
 

Ви можете надати допомогу в запобіганні і протидії корупції в Харківському НДЕКЦ МВС, повідомивши інформацію через спеціальну телефонну лінію, загальну електронну пошту Харківського НДЕКЦ МВС, іншими засобами поштового зв’язку або на особистому прийомі

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення:  +38 057 721 15 90 (в робочі дні з 9.00 до 18.00).

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Письмово, засобами поштового зв’язку, особисто до канцелярії, на адресу: 61191, м. Харків, вулиця Ковтуна, 34.

Повідомлення може бути залишене у скриньці, розміщеної  біля чергового при вході до Харківського НДЕКЦ МВС (м. Харків, вулиця Ковтуна, 34).

Відповідальний за організацію роботи із запобігання і протидії корупції в Харківському НДЕКЦ МВС - Кисленко Сергій Вікторович.
Особистий прийом громадян - робочі дні з 10-00 до 16-00 (перерва з 13.00 до 13.45).

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У відповідності до пункту 7 частини 2 статті 533 Закону України «Про запобігання корупції», Ви можете повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та інших порушень цього Закону без зазначення відомостей про себе (анонімно).

Для встановлення правопорушень під час проведення перевірки виникає потреба додаткової інформації і може виникнути необхідність зв’язатися з Вами. Ваша контактна інформація може бути розголошена лише за Вашою згодою, крім випадків, встановлених законом.

ОСОБИ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ В ЗАПОБІГАННІ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ, ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ЗАХИСТОМ ДЕРЖАВИ

Конституція України.
Закон України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».
Гарантії захисту за наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну (частина друга статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).
Гарантії у сфері захисту трудових прав (абзац перший частини третьої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», частина перша, четверта статті 235 Кодексу законів про працю України).

Звертаємо увагу, що повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається.

Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля позначені символом «*» заповнюються обов’язково.