Новини

Заняття зі слідчими СБУ

Працівники Харківського НДЕКЦ беруть участь у навчанні слідчих СБУ.
19.10.2021, в рамках курсів підвищення кваліфікації,  начальником відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Максимом Кучею було проведено дистанційне заняття зі слухачами на тему «Судова вибухо-технічна експертиза: завдання, особливості та порядок призначення».
Метою заняття ставилося – підвищення кваліфікації слідчих Служби безпеки України шляхом висвітлення сучасних можливостей та проблемних питань, які виникають під час проведення судових експертиз.
 
1 1

З Днем захисників і захисниць України!

Колектив Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України
вітає всіх, хто боронить та оберігає нас та нашу державу
із святом мужності та патріотизму –
Днем захисників і захисниць України!
 

Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов'язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину.

Бажаємо усім незгасної енергії, мирного неба над українською землею, добробуту, родинної злагоди та віри в щасливе майбутнє нашої держави!

24 08 2021

Круглий стіл «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертизи в Україні та Литві»

13 жовтня у Харківському НДЕКЦ МВС відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертизи в Україні та Литві». В роботі круглого столу взяли участь: представники Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) Матуліс Роланадас, голова Литовського криміналістичного товариства  Снєгуолє Матулєне, завідувач кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Валерій Шепітько, старший науковий співробітник кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професор, доктор юридичних наук, Михайло Шепітько, начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Харківській області Богдан Бурбело, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ, професор, доктор юридичних наук Руслан Степанюк, судові експерти Харківського НДЕКЦ.
У вітальній промові директор Харківського НДЕКЦ Ігор Давиденко підкреслив актуальність та своєчасність проведення заходу, зазначив, що стан судової експертизи повинен відповідати сучасним викликам, наголосив на необхідності її подальшого розвитку, подякував учасникам круглого столу за співробітництво та обмін досвідом.
Працівники Харківського НДЕКЦ: завідувач сектору автотехнічних досліджень Сергій Данець та завідувач сектору дослідження звуко- та відеозапису Олексій Кожевніков виступили з доповідями щодо перспектив розвитку окремих напрямків судової експертизи.
Під час дискусії обговорювався сучасний стан експертної діяльності в Україні та Литві, проблемні питання судової експертизи та криміналістичного забезпечення слідчих дій, шляхи їх вирішення та  окреслювалися перспективи розвитку криміналістики та судової експертизи.

IMG 8952 1

Чемпіонат з мініфутболу

Команда Харківського НДЕКЦ МВС «MFC Expert» бере участь у  Чемпіонаті з мініфутболу Експертної служби МВС, який цього року проводиться у м. Хмельник Вінницької області.
У боротьбі за призові місця будуть змагатись 15 футбольних команд.
Вболіваємо за нашу команду та бажаємо їй перемоги!!!
 

1

Вітаємо з Днем юриста України!

Колектив Харківського НДЕКЦ МВС 
вітає всіх юристів України з професійним святом!
 

Бути юристом почесно і відповідально. Порядок в державі і благополуччя її громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням законності, а ваша діяльність безпосередньо спрямована на забезпечення принципу верховенства права, захист конституційних прав та свобод громадян.

З нагоди професійного свята бажаємо вам успіхів, досягнень та нових здобутків у професійній діяльності, а вашим родинам – здоров’я, добробуту та благополуччя!

z dnem yurista

Працівник Харківського НДЕКЦ взяв участь у роботі V Харківського міжнародного юридичного форуму

20 вересня 2021 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розпочав роботу V Харківський міжнародний юридичний форум, організований та проведений спільно з Міністерством економіки України, Міністерством освіти і науки та Міністерством юстиції України. Участь у Форумі взяли представники 30-ти країн, серед них США, Франція, Німеччина, Італія, Данія, Норвегія, Литва, Азербайджан, Казахстан, Узбекистан та багато інших. 24 вересня у роботі Форуму, а саме у панельній дискусії «Права людини в умовах цифрової трансформації суспільства: сучасні виклики, світові тенденції, особливості реалізації і захисту» взяв участь завідувач відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Харківського НДЕКЦ Олексій Кожевніков.
Під час панельної дискусії обговорено такі питання, як права людини в умовах цифрової трансформації суспільства, діяльність публічної влади у цифрову епоху, електронні петиції та електронна демократія, електронні публічні послуги, штучний інтелект в українському судочинстві, цифровізація у сфері кримінального процесу.
 

001

Контакти

Наша адреса:

61036, м. Харків, вул. Ковтуна, 34

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2021 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.