Новини

З Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

0507
Низько вклоняємося подвигу мільйонів воїнів і мирних людей, які проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.
Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!
Нехай у домівках завжди панують мир і спокій, щастя й благополуччя!
 

Проведено чергове тренінг-навчання зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області

07.05.2021 на базі Харківського НДЕКЦ МВС пройшло чергове заняття у форматі тренінгу-навчання за темою: «Особливості огляду предметів з метою виявлення та вилучення слідової інформації дактилоскопічного походження».
Захід проводився зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області. В ролі тренерів виступили спеціалісти сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС.
 
IMG 9426 1

Привітання з Великоднем!

Колектив Харківського науково-дослідного
експертно-криміналістичного центру МВС України
вітає всіх з Великим святом Христового Воскресіння!

  

У світлий день Великодня бажаємо щастя і радості, віри і благополуччя!
Нехай це свято Пасхи принесе любов та злагоду у родини, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир!

 

        Христос Воскрес!
                                Воістину Воскрес!

C7D43F5E E935 4496 B974 9F70FB28E934

Проведено тренінг-навчання зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області

Харківським НДЕКЦ МВС проведено заняття зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області у форматі тренінг-навчання за темою: «Особливості огляду предметів з метою виявлення та вилучення слідової інформації дактилоскопічного походження».
Після самостійного виконання спеціалістами-криміналістами практичного завдання з опису виявлених слідів рук в протоколі огляду, тренерами було проаналізовано труднощі, що виникли під час опису.
 

IMG 9465 1

Розпочато новий цикл тренінгів-навчань за темою «Універсальний алгоритм роботи зі слідами дактилоскопічного походження»

Харківським НДЕКЦ МВС розпочато новий цикл у форматі тренінгу-навчання за темою «Універсальний алгоритм роботи  зі слідами дактилоскопічного походження».
Захід  проводився зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області. В ролі тренерів - судові експерти сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС.
Основна мета заходу вирішення проблем при виявленні та вилучені слідів дактилоскопічного походження.
 
IMG 9430 1

Участь в засіданні наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС

Завідувач відділу матеріалів, речовин і виробів Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, кандидат юридичних наук Наталія Косміна взяла участь в засіданні наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, яке відбулося під головуванням доцента кафедри Світлани Лозової. Засідання гуртка було проведене в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.
Наталія Миколаївна розповіла студентам про основні види наркотичних речовин, їх аналогів і прекурсорів, особливості їх експертного дослідження. Детально були розглянуті наркотики рослинного походження (канабіс, мак снодійний), які розповсюджені на території нашої країни. Окремо були розглянуті питання, пов’язані з правою регламентацією обігу наркотичних речовин в Україні.
Наталія Косміна відповіла на численні питання студентів, а саме, щодо можливостей легалізації канабісу на території України, розповіла про його корисні властивості в лікуванні ряду важких захворювань (епілепсія, онкологія), окреслила як позитивні, так і негативні моменти легалізації. Також студентів цікавили питання утилізації наркотиків після проведених досліджень в рамках розслідування кримінальних проваджень.
 

IMG 1759 1

Контакти

Наша адреса:

61036, м. Харків, вул. Ковтуна, 34

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2021 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.