Новини

Урочистості з нагоди Дня створення підрозділів кібербезпеки

30 липня 2021 року директор Харківського НДЕКЦ МВС Станіслав Перлін прийняв участь у заходах з нагоди Дня створення підрозділів кібербезпеки, які відбулись в науковому парку «Синергія» Харківського національного університету радіоелектроники.
За плідну співпрацю кращим працівникам управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України було вручено відзнаки та грамоти Харківського НДЕКЦ МВС.
 

1

Привітання працівників з професійним святом!

05 липня 2021 року в Харківському НДЕКЦ МВС були проведені урочистості з нагоди професійного свята - Дня судового експерта!
Привітати працівників центру приїхали керівники Харківської обласної прокуратури, Управління СБУ Харківської області, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, Головного управління ДСНС у Харківській області, Головного управління ДФС у Харківській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань.
Гості у своїх вітальних словах відмітили високий професіоналізм та відданість справі колективу Харківського НДЕКЦ МВС, сучасне технічне оснащення центру, яке використовується під час проведення експертних досліджень, особливо підкресливши внесок працівників у розкриття та розслідування резонансних справ та формування доказової бази до них.
Під час урочистих заходів 65 працівників центру отримали заслужені нагороди за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків та плідну співпрацю з силовими структурами та відомствами.
 

1 1

З Днем судового експерта!

Колектив Харківського науково-дослідного
експертно-криміналістичного центру МВС України
вітає колег з Днем судового експерта!
 
Бажаємо вам плідної роботи, творчого натхнення, благополуччя та родинного затишку.
Нехай ваш високий професіоналізм та усвідомлене почуття відповідальності допоможуть завжди бути на висоті вимог сьогодення та створювати умови для справедливого і неупередженого правосуддя.
 
2021 07 02 19 17 12

З Днем Національної поліції України!

Колектив Харківського науково-дослідного
експертно-криміналістичного центру МВС України
вітає працівників поліції з нагоди професійного свята
ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!
 
Бажаємо вам професійних успіхів та плідної праці на благо народу України для підтримання публічного порядку та громадської безпеки.
Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!
 
2021 07 02 19 16 44

Урочистості до Дня Національної поліції України

Директор Харківського НДЕКЦ МВС Станіслав Перлін прийняв участь у заходах з нагоди 6-ї річниці Дня Національної поліції України, які проводились у Будинку культури ГУНП в Харківській області.
За плідну співпрацю кращим поліцейським було вручено відзнаки та грамоти Харківського НДЕКЦ МВС.
 

01 2021 07 02 19 13 59

Продовжуємо серію семінарів-практикумів зі спеціалістами-криміналістами ГУ НП в Харківській області

Продовжуємо серію семінарів-практикумів зі спеціалістами-криміналістами ГУ НП в Харківській області.
01.07.2021 судовими експертами Харківського НДЕКЦ організовано чергове навчальне заняття, в ході якого відпрацьовувалися питання та вправи, пов’язані з техніко-криміналістичним забезпеченням огляду транспортного засобу на місці події.
Основна мета заходу, визначена його організаторами, це – підвищення професійної майстерності учасників та набуття важливих вмінь та навичок задля підвищення компетентності спеціалістів-криміналістів.
Учасниками заходу були розглянуті ситуації, в яких предметом огляду (слідчої дії) є транспортний засіб. Як правило, це ситуації, у яких кримінальне правопорушення відбувається з використанням автомобіля або автомобіль стає об’єктом посягання правопорушника. Саме тому тему семінару-практикуму визначено як «Техніко-криміналістичне забезпечення огляду транспортного засобу на місці події».
Формат проведення навчального заняття передбачав поєднання презентаційного матеріалу з виконанням практичних вправ, тобто містив і теоретичну, і практичну складові. Більш того, обов’язковою умовою проведення семінару-практикуму було тренування, що означає повторення якоїсь дії (функції) до тих пір, поки учасник не зможе її виконувати самостійно та не отримає стійкого вміння.
 

1 1

Контакти

Наша адреса:

61036, м. Харків, вул. Ковтуна, 34

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2021 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.