Новини

Участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

Представники Харківського НДЕКЦ МВС Олег Кокорін, Андрій Лозовий, Світлана Лозова підготували тези доповіді на тему «Використання інноваційних засобів освітлення під час огляду місця події» і взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання криміналістики та судової експертизи», що була організована Національною академією внутрішніх справ (м. Київ) та відбулася он-лайн 19 листопада 2020 року з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.
Під час конференції обговорювались актуальні питання  залучення спеціалістів до проведення слідчих (розшукових) дій, техніко-криміналістичного забезпечення розслідування злочинів. Змістовні доповіді стосувалися молекулярно-генетичних досліджень, обговорювалися проблемні питання щодо проекту Закону про державну реєстрацію геномної інформації людини, який було зареєстровано 26.10.2020 року.

Участь у онлайн семніарі

18.11.2020 у режимі онлайн відбувся семінар на базі Харківської обласної прокуратури за темою: «Практичні аспекти взаємодії слідчо-оперативних груп, процесуальних керівників та фахівців експертних установ під час проведення першочергових слідчих дій за фактами вбивств, вчинених в умовах неочевидності».

У роботі семінару під керівництвом директора Харківського НДЕКЦ МВС Станіслава Перліна брали участь такі працівники Харківського НДЕКЦ МВС:
- Олег Кокорін, заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень, Вікторія Іонова, завідувач відділу біологічних досліджень та обліку.

З доповідями на семінарі виступили:
- Олена Матарикіна, заступник завідувача відділу – завідувач сектору молекулярно-генетичних досліджень, співдоповідачі:
- Оксана Шарабан, головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень;
- Віталій Тищенко, головний судовий експерт сектору дослідження зброї відділу криміналістичних видів досліджень;
- Олександр Вдовиченко, заступник начальника відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень.

Запуск порталу з інформацією про державні послуги

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.
Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.
Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.
На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.
Які найпопулярніші державні послуги в Україні?

–      Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;
–    Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
–      Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;
–      Реєстрація місця проживання;
–      Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;
–      Реєстрація народження.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

Вітання з жовтневими святами

Шановні колеги! 
Колектив Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України
щиро вітає зі святом 
Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та
Днем Захисника України!

Прийміть побажання міцного здоров'я, стабільності, професійних успіхів і процвітання!

Нехай у ваших домівках панують довіра, добро і родинна злагода!

Бажаємо всім вам звершення намічених планів, бадьорості духу, мирного неба і благополуччя!

Проведення онлайн лекції

16.09.2020 працівниками відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Харківського НДЕКЦ МВС була проведена онлайн лекція для студентів 6 курсу хімічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.
Під час лекції відбулася презентація сучасних лабораторій відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Харківського НДЕКЦ МВС.
У ході співбесіди керівника відділу із студентами обговорювались питання щодо проходження ними виробничої практики на базі Харківського НДЕКЦ МВС та можливого майбутнього працевлаштування.

Грамота МВС

Наказом МВС за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм грамотою Міністерства внутрішніх справ заохочений один з керівників Харківського НДЕКЦ МВС Вікторія Іонова.
Щиро вітаємо та бажаємо подальших професійних досягнень!

Контакти

Наша адреса:

61036, м. Харків, вул. Ковтуна, 34

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2020 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.