Новини

Участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»

Працівники Харківського НДЕКЦ МВС взяли участь (у режимі on-line) у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики» з нагоди 100-річчя від дня народження М. С. Романова», яка проводилась ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».
З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Харківського НДЕКЦ МВС Ігор Давиденко.
 

1 1

Участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров’я та суспільство в умовах війни»

Працівники сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: завідувач сектору Віталій Тищенко, старший судовий експерт Максим Мезенцев, старший судовий експерт Євген Гуренко, судовий експерт Сергій Губарьков та судовий експерт сектору дослідження звуко- та відеозапису відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Марина Гуренко підготували наукові доповіді та прийняли он-лайн участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров’я та суспільство в умовах війни», яка відбулася 18-19 квітня 2024 року (м. Кропивницький).
За результатами роботи отримано сертифікати щодо підвищення кваліфікації як форми професійного навчання (12 годин).
 

1 1

Участь у роботі II Міжнародної наукової конференції «Розвиток наук в умовах нової реальності: проблеми та перспективи»

Судові експерти сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: головний судовий експерт Оксана Шарабан та старший судовий експерт Марина Ліхоманова підготували тези доповіді на тему «Виявлення слідів дактилоскопічного походження на липких поверхнях» та взяли участь у роботі II Міжнародної наукової конференції «Розвиток наук в умовах нової реальності: проблеми та перспективи», яка відбулася у м. Київ 3 травня 2024 року.
За результатами роботи отримано сертифікати щодо підвищення кваліфікації як форми професійного навчання.
 

1 1

Контакти

Наша адреса:

61191, м. Харків

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2024 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.