Новини

Проведено семінар-нараду з актуальних питань організації навчання спеціалістів-криміналістів ГУНП в Харківській області

На базі Харківського НДЕКЦ МВС відбулася семінар-нарада з актуальних питань організації навчання спеціалістів-криміналістів ГУНП в Харківській області. Темою семінару-наради була обрана «Оптимізація роботи спеціалістів-криміналістів щодо виявлення та вилучення слідової інформації на місці події: теоретичні та практичні аспекти».
Семінар-нарада проходила під керівництвом директора Харківського НДЕКЦ МВС Станіслава ПЕРЛІНА та за участю начальника відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Харківській області Богдана БУРБЕЛО.
Активну участь в обміні думками й пропозиціями прийняли заступники директора Харківського НДЕКЦ МВС Сергій ШЕВЦОВ та Сергій КОСТЕНКО, а також завідувач відділу біологічних досліджень та обліку Харківського НДЕКЦ МВС Вікторія ІОНОВА. Корисні пропозиції щодо організації тренінгів-навчань внесли і працівники відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Харківській області Тетяна САВЧУК, Дмитро ГАЛЯН та Марина ШАХТІЯРОВА.
 
IMG 9166 1

В Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України проводиться судово-мистецтвознавча експертиза

В Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України проводиться судово-мистецтвознавча експертиза, об’єктами якої є предмети антикваріату та твори мистецтва, а саме: твори живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва, об’єкти нумізматики, фалеристики та боністики, культові предмети, церковне приладдя, кінопродукція та фотоматеріали на відповідність продукції вимогам законодавства про захист суспільної моралі.
 

2021 02 25 16 00 22

 

Проведені лекційні заняття з курсантами 4 курсу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ)

Проведені лекційні заняття з курсантами 4 курсу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).
В ролі лектора – заступник завідувача відділу відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Харківського НДЕКЦ МВС, кандидат технічних наук, судовий експерт Данець Сергій Віталійович.
Заняття проводились в рамках підготовки студентів до складання іспитів за дисципліною «Автотехнічна експертиза» на базі кафедри автомобілів ХНАДУ.
Тема заняття: «Організація судової автотехнічної експертизи в Україні».
До основних очікуваних результатів заняття слід віднести такі: ознайомлення слухачів з організацією та провадженням автотехнічних досліджень в Україні; ознайомлення із сучасними методами дослідження дорожньо-транспортних пригод (ДТП); ознайомлення слухачів з існуючими методами розрахунку механізму ДТП.
 1

Проведені практичні заняття із студентами 4 курсу ХНАДУ

Практичні заняття із студентами 4 курсу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) проведені заступником завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Харківського НДЕКЦ МВС, кандидатом технічних наук, судовим експертом Данцем Сергієм Віталійовичем.
Заняття проводились в рамках підготовки студентів до розробки курсових проектів за дисципліною «Автотехнічна експертиза» на базі кафедри автомобілів ХНАДУ. Метою опанування зазначеної дисципліни – є підготовка студентів до самостійних дій в ситуаціях, які пов’язані с дорожньо-транспортними пригодами (ДТП), та ознайомлення з методологією автотехнічних досліджень.
Тема заняття: «Дослідження наїзду на пішохода, що рухається в поперечному напрямку, за умов руху автомобіля без гальмування». 
 
01 02

Участь у вебінарі «Переваги та ризики роботи поліції щодо попередження вживання та розповсюдження наркотичних речовин»

23.02.2021 працівники відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Харківського НДЕКЦ МВС та керівництво відділу прийняли участь у вебінарі «Переваги та ризики роботи поліції щодо попередження вживання та розповсюдження наркотичних речовин». Організаторами заходу виступили спільно КМЄС та Європейський центр контролю наркотиків і наркотичної залежності (European Monitoring Centre for Drugs and Drug Addiction) на онлайн платформі ZOOM.
 

IMG 9114 1

Проведено чергове заняття зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області

18.02.2021 проведено чергове заняття із запланованої серії тренінгів-навчань зі спеціалістами-криміналістами ГУНП в Харківській області. Місце проведення Харківський НДЕКЦ МВС.


Мета занять:

  1. Інформування учасників тренінгу-навчання щодо сучасних можливостей виявлення та вилучення слідів дактилоскопічного та балістичного походження в ході ОМП, огляду предметів або обшуку.
  2. Акцентування уваги на особливостях і послідовності огляду вогнепальної зброї та вибухонебезпечних матеріалів.
  3. Обґрунтування та засвоєння алгоритму комплексного огляду предметів.
  4. Вивчення послідовності виконання процедури комплексного огляду, а також технології вилучення слідів дактилоскопічного та балістичного походження. Упакування та засвідчення вилучених об’єктів.
  5. Отримання практичних навичок з огляду, виявлення, вилучення та упакування об’єктів.

IMG 9001 1

Контакти

Наша адреса:

61036, м. Харків, вул. Ковтуна, 34

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2021 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.