Новини

Участь у роботі III Міжнародної наукової конференції «Наукові відкриття та фундаментальні наукові дослідження: світовий досвід»

Працівники Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: старший судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Дмитро Чернонос, головні судові експерти відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Сергій Бузина та Євгеній Царинний підготували тези доповіді та прийняли он-лайн участь у роботі III Міжнародної наукової конференції «Наукові відкриття та фундаментальні наукові дослідження: світовий досвід», яка відбулася 24 листопада 2023 року (м. Вінниця).
За результатами роботи отримано сертифікати щодо підвищення кваліфікації як форми професійного навчання.
 

1 1

Участь у роботі IV Міжнародної наукової конференції «Розвиток наукової думки постіндустріального суспільства: сучасний дискурс»

Працівники сектору дактилоскопічних досліджень та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: головний судовий експерт Ярослав Береговець та судовий експерт Оксана Разінькова прийняли он-лайн участь у роботі IV Міжнародної наукової конференції «Розвиток наукової думки постіндустріального суспільства: сучасний дискурс», яка відбулася 17 листопада 2023 року (м. Івано-Франківськ).
За результатами роботи працівники центру отримали сертифікати щодо підвищення кваліфікації як форми професійного навчання.
 

1 1

Проведені бінарні практичні заняття «Перевірка документів та виявлення ознак підробки»

15 листопада 2023 року судові експерти сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС Кристина Дікевич та Ірина Печерська разом із професором кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Русланом Степанюком провели бінарні практичні заняття з навчальної дисципліни «Перевірка документів та виявлення ознак підробки» в системі підвищення кваліфікації працівників патрульної поліції. На заняттях було розглянуто ознаки підроблення документів і відпрацьовано прийоми їх виявлення поліцейськими під час несення служби.
 

Бинарные_ДНК

Проведення бінарного заняття зі студентами ХНУВС

Заступник завідувача відділу біологічних досліджень та обліку - завідувач сектору молекулярно-генетичних досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олена Матарикіна взяла участь в проведенні бінарного заняття на тему «Дослідження речових доказів біологічного походження» зі студентами факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Заняття відбулося в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.
Олена Володимирівна розповіла студентам про специфіку роботи експертів щодо відбору зразків родичів безвісти зниклих осіб, а також встановлення шляхом проведення судової молекулярно-генетичної експертизи ДНК-профілю трупів, знайдених в місцях масових поховань з метою їх подальшої ідентифікації. Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова розповіла про особливості підготовки та проведення судової молекулярно-генетичної експертизи.
Доповідь представника державної спеціалізованої установи зацікавила студентів і викликала багато запитань, особливо щодо можливостей розвитку судової молекулярно-генетичної експертизи та її використання в розслідуванні воєнних злочинів.
 

Бинарные_ДНК

Проведено бінарне заняття на тему: «Проблемні питання судово-балістичних досліджень в умовах воєнного стану»

Головним судовим експертом сектору дослідження зброї відділу криміналістичних видів досліджень Харківського НДЕКЦ МВС Костянтином Андроновим 14.11.2023р. на запрошення професора кафедри кримінального процесу та криміналістики доктора наук, професора Донецького державного університету внутрішніх справ Олексія Одерія було проведене бінарне заняття з курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції на тему: «Проблемні питання судово-балістичних досліджень в умовах воєнного стану».
Заняття проведено з метою консолідації зусиль науково-педагогічних працівників кафедри кримінального процесу та криміналістики та працівників підрозділів Експертної служби МВС, спрямованих на підвищення рівня підготовки здобувачів вищої освіти у закладах освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС.
 

1 1

Участь у роботі III Міжнародної наукової конференції «Інновації та науковий потенціал світу»

Працівники Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: старший судовий експерт відділу економічних досліджень Світлана Лук'яненко, завідувач сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Віталій Тищенко, а також старші судові експерти цього відділу Євген Гуренко, Максим Мезенцев та судовий експерт Сергій Губарьков підготували тези доповіді та прийняли он-лайн участь у роботі III Міжнародної наукової конференції «Інновації та науковий потенціал світу», яка відбулася 10 листопада 2023 року (м. Хмельницький).
За результатами роботи отримано сертифікати щодо підвищення кваліфікації як форми професійного навчання.
 

1 1

Контакти

Наша адреса:

61191, м. Харків

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2023 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.