Паспорт безпеки України: Харківський регіональний вимір

02.11.2017 заступник директора Харківського НДЕКЦ МВС України Олег Кокорін прийняв участь в роботі круглого столу «Паспорт безпеки України: Харківський регіональний вимір», який відбувся на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Організатором проведення круглого столу виступила громадська організація «Центр міжнародної безпеки» у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Проект спрямований на вивчення актуальних загроз та психологічних драйверів населення, визначення специфічних проблем, які формують регіональне безпекове середовище.

У заходах прийняли участь Барбора Маронкова – директор Центру інформації та документації НАТО в м. Київ, Представництво НАТО в Україні,  представники Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, а також представники усіх підрозділів системи МВС України, Управління СБУ в Харківській області, Прокуратури Харківської області, Харківського обласного військового комісаріату, представники громадських об’єднань, які займаються дослідженням та вивченням проблем, пов’язаних з аспектами євроатлантичної інтеграції України, науково-дослідних інститутів, військових вишів, науковці, керівники структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Питання громадської безпеки – одні з найактуальніших для Харківської області, 315 км кордонів якої межують з Російською Федерацією. Сьогодні в області реалізуються три безпекові програми – протидії терористичній діяльності, комплексна програма забезпечення публічної безпеки та порядку й програма територіальної оборони, а нинішній круглий стіл має продемонструвати, яких іще заходів можна вжити для посилення безпеки в регіоні.  

Директор Центру інформації та документації НАТО  в м. Київ Барбора Маронкова підкреслила, що Україна залишається ключовим партнером для Північноатлантичного альянсу. В Україні відбуваються суттєві зміни щодо розуміння громадянами цілей та завдань НАТО, ставлення до дій цієї політично-військової організації, особливо коли НАТО посилила підтримку України після подій 2014 року. Альянс активно співпрацює з Міністерством оборони України, Національною гвардією України, Прикордонною службою України, Службою безпеки України щодо реалізації проектів цивільного захисту та фінансує участь представників України в цих заходах. Ця робота буде продовжуватися й надалі.






Контакти

Наша адреса:

61191, м. Харків

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2023 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.