Екскурсія для учнів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №85

08 листопада 2017 року на базі Харківського НДЕКЦ МВС України було організовано проведення екскурсії для учнів 6-тих класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області. Основна мета заходу - роз’яснення важливості професії судового експерта, виховання у дітей відповідального ставлення до безпеки життєдіяльності та зацікавленості щодо обрання майбутньої професії.

Учні ознайомились з історією створення та розвитку Експертної служби МВС України, оглянули експонати музею центру, за допомогою яких проводили експертні дослідження у 20 сторіччі. 

Дітям було показано виставку сучасного криміналістичного обладнання, яке використовується при проведенні огляду місця злочину та місця скоєння дорожньо-транспортних пригод, продемонстровано можливості сучасної техніки для проведення дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів.

Працівники Центру в рамках організованого заходу представили макети вибухових пристроїв, спеціальні засоби захисту, які використовуються при розмінування та проведенні досліджень вибухонебезпечних пристроїв. Додатково учням були роз’яснені правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Жвавий інтерес у дітей викликала можливість власноруч вилучити відбитки пальців за допомогою магнітного порошку та провести дослідження металів і сплавів за допомогою хімічних речовин.

 


Контакти

Наша адреса:

61191, м. Харків

Телефони:

Черговий: (057) 721-15-90
Сектор документ. забезпечення: (057) 721-15-47
Бухгалтерія: (057) 723-02-25

© 2024 Харківський НДЕКЦ МВС. All Rights Reserved.