Література у співавторстві

 


КРИМІНАЛІСТИКА
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ТЕХНІКИ

У розділі II сформульовано теоретичні положення та практичні рекомендації щодо використання під час розслідування злочинів фотографій, звуко- й відеозапису та процесуального оформлення їх результатів, окрім того, викладено теоретичні положення, засоби та прийоми криміналістичного дослідження слідів-відображень, зброї та слідів її використання, документів та ін.

АВТОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА. ДОСЛІДЖЕННЯ ОБСТАВИН ДТП

Розглянуто основні поняття аналізу дорожньо-транспортної пригоди, організаційно-правові питання судової автотехнічної експертизи, докладно подано процес гальмування транспортного засобу, проаналізовано різноманітні експертні методики, показано вплив керованості та стійкості руху автомобіля на безпеку руху, дана оцінка існуючим методикам розрахунку маневру автомобіля, наведено новітні технології дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди. У виданні вперше розглянуто вплив конструкції сучасної анти-блокувальної системи на ефективність гальмування транспортних засобів та надано конкретні рекомендації з визначення останньої. Отримало подальший розвиток дослідження складних варіантів найду на пішохода, ідо відбуваються в умовах оглядовості, обмеженою рухомою перешкодою.

ДТП:
ОГЛЯД, ДОКУМЕНТУВАННЯ, АНАЛІЗ

У виданні висвітлюються питання: забезпечення ефективності огляду місця дорожньо-транспортної пригоди; удосконалення і  підвищення інформативності формалізованих бланків протоколів слідчих дій; якості складання масштабних схем до протоколів. Видання 2013 року виходить з уточненнями і змінами, повязаними з новою редакцією Кримінального процесуального кодексу України. Для працівників слідчих підрозділів, експертів, викладачів і курсантів вищих навчальних закладів МВС України.