Науково-практичний семінар «Згода на секс: кримінальні, цивільні, психологічні аспекти та можливості підписання у цифровій формі» 2019

 

Міжкафедральний науково-практичний семінар
«Згода на секс: кримінальні, цивільні, психологічні аспекти та можливості підписання у цифровій формі»
м. Харків, 5 лютого 2019 року

 

Учасники семінару:
Колесник В.Г., завідувач відділу комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Харківського НДЕКЦ

5 лютого 2019 року за участю кафедри права та кафедри психології Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Колегіії адвокатів України та Харківського НДЕКЦ МВС України проведений науково-практичний міжкафедральний семінар «Згода на секс: кримінальні, цивільні, психологічні аспекти та можливості підписання у цифровій формі»». Учасники семінару вперше обговорювали новели Кримінального кодексу щодо протидії насильству, прийняті у зв'зку з набуттям з 11 січня 2019 року чинності Закону України № 2227-VII I від 06 грудня 2017 року «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Також обговорювалися нові законодавчі терміни та визначення, зокрема "дії сексуального характеру", "добровільна згода", "сексуальне насильство".

Під час проведення семінару представник Харківського НДЕКЦ МВС України виступив з доповіддю на тему «Щодо технічної можливості підписання згоди на секс у цифровій формі».